oferujemy produkty drutex
marki rozpoznawalnej na świecie

KILKA POWODÓW dla których zostaliśmy PARTNEREM HANDLOWYM DRUTEX

Uznanie i renoma determinują
Międzynarodową sprzedaż

DRUTEX tworzy okna i drzwi dla wszystkich Klientów oczekujących wysokiej jakości, komfortu użytkowania i ponadczasowego designu. Stawia na nowoczesność i wyjątkowość rozwiązań.

Dlatego obsługujemy wiele rynków europejskich a okna i drzwi DRUTEX generalnie trafiły już do 40 krajów na sześciu kontynentach.

współpraca z liderami

Postawiliśmy na Sprawność działania

DRUTEX na każdy produkt udziela pełnej i pewnej gwarancji. Posiada własny, profesjonalny i szybki serwis.

Od lat wyznacza trendy w przed i posprzedażowej obsłudze Klienta. Decydując się na DRUTEX masz pewność, że otrzymasz produkt najwyższej jakości, w pełni objęty gwarancją. Obietnica jakości nie kończy się na sprzedaży.

DRUTEX oferuje nawet 7-dniowe terminy realizacji zamówień co umożliwia nam dostarczenie inwestorowi stolarki niemal natychmiastowo. Jest to możliwe dzięki sprawnej produkcji, świetnej organizacji działania firmy oraz dobrze dopracowanej logistyce w czasie naszej wieloletniej współpracy handlowej.

1. Zaplecze technologiczne

Firma DRUTEX od wielu lat wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologicznie maszyny i urządzenia dostępne na światowym rynku. Dzięki temu może nie tylko optymalizować produkcję i wprowadzać innowacyjne rozwiązania, ale przede wszystkim oferować produkty najwyższej jakości.

2. Dział B+R

Firma DRUTEX dysponuje własnym zapleczem naukowo-badawczym, biurem konstrukcyjnym i technologicznym, laboratoriami badawczymi. Samodzielnie tworzą koncepcje nowoczesnych produktów, udoskonalają technologie i testują możliwości produktów.

3 . Nowoczesna produkcja

Na ponad 11 hektarach hal produkcyjnych wytwarzają okna, drzwi, rolety, żaluzje, fasady i ogrody zimowe.  Co roku przeznaczane są ogromne pokłady finansowe na inwestycje w najnowszy park maszynowy, narzędzia do produkcji, nowe hale produkcyjne, flotę transportową oraz ludzi.

Twój dom powinien opowiadać o tym, kim jesteś i być zbiorem tego, co kochasz.

OKNA

Innowacyjny, autorski 7-komorowy profil klasy A, wykonany wyłącznie z materiału pierwotnego.

Pierwszy na świecie system wykorzystujący uszczelkę centralną ze spienionego EPDM, co jest gwarancją najlepszych parametrów energooszczędności. Okna Iglo Energy wyróżniają się również doskonałymi parametrami pod względem wodoszczelności, mikrowentylacji i odporności na wiatr.

ZOBACZ WIĘCEJ

Unikalny design z możliwością wyboru kanciastej listwy przyszybowej wpisującej się w najnowsze trendy architektoniczne. Za rewelacyjne parametry izolacji cieplnej odpowiada optymalna 7-komorowa budowa profilu, specjalnie zaprojektowany system uszczelnienia ze spienionego EPDM oraz pakiety szybowe o wysokich parametrach izolacji termicznej.

ZOBACZ WIĘCEJ

5-komorowy system posiada bardzo dobre parametry izolacji cieplnej. Autorskie rozwiązanie zbudowane jest ze śnieżnobiałego profilu klasy A, wykonanego wyłącznie z materiału pierwotnego, który jest gwarancją najwyższej jakości. Okna doskonale sprawdzą się w ciepłym jak i zimnym klimacie.

ZOBACZ WIĘCEJ

Okna docenione przez Klientów na całym świecie. Wyróżniają się nie tylko bardzo dobrymi parametrami izolacji cieplnej, ale również doskonałą estetyką wykonania. Szeroka gama olein Renolit i wiele opcji dodatkowych pozwala stworzyć okna, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

ZOBACZ WIĘCEJ

Ten 5-komorowy, autorski system wyróżniaj się piękną estetyką i wąskimi profilami ramy i skrzydła.
W porównaniu do tradycyjnych systemów charakteryzuje się o 32% węższym ruchomym słupkiem, co powoduje większy dopływ światła dziennego do pomieszczenia.

ZOBACZ WIĘCEJ

Okna i drzwi balkonowe otwierane na zewnątrz charakteryzują się nowoczesnym designem i świetnym parametrem izolacji cieplnej.

Okna już w standardzie posiadają okucia ukryte (niewidoczne przy zamkniętym oknie), a drzwi balkonowych okucia drzwiowe (nawierzchniowe). System okienno-drzwiowy Iglo EXT jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających nowoczesnego designu i wysokiej estetyki wykonania.

ZOBACZ WIĘCEJ

Autorskie okna rozwierno-odchylne na zewnątrz zbudowane są z niezwykle ciepłego 5-komorowego profilu klasy A, wyprodukowanego wyłącznie z materiały pierwotnego. System wyposażony jest w podwójne uszczelnienie i renomowane okucia, które zapewniają wysokie walory użytkowe na lata.

ZOBACZ WIĘCEJ

DRZWI

Drzwi zewnętrzne wejściowe z PVC Iglo Energy to nowoczesny design, energooszczędność, a także piękne wzornictwo, estetyka i doskonała funkcjonalność.

Świetne właściwości termoizolacyjne drzwi są wynikiem m. in. zastosowania wysokiej jakości materiałów konstrukcyjnych, jak również specjalnie zaprojektowanego progu z przekładką termiczną, który wpływa na poprawę parametrów izolacji cieplnej całego systemu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Drzwi zewnętrzne wejściowe z PVC Iglo 5 stanowią doskonałe połączenie estetyki, innowacyjnych rozwiązań i funkcjonalności.

Zastosowanie najwyższej jakości materiałów jest gwarancją zadowolenia z użytkowania drzwi na długie lata. W standardzie drzwi wyposażone są w próg aluminiowy z przekładką termiczną, dzięki temu system charakteryzuje się wysoką izolacja termiczną.

ZOBACZ WIĘCEJ

FASADY

Najnowsze rozwiązania technologiczne pozwalają na uzyskanie unikalnych fasad budynków, które przyciągną wzrok każdego przechodnia. Doskonałe parametry izolacji termicznej pakietów szybowych w połączeniu z ciepłymi profilami aluminiowymi to gwarancja najwyższego komfortu użytkowego przez długie lata.

ZOBACZ WIĘCEJ

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe są idealnym rozwiązaniem chroniącym wnętrza pomieszczeń przed zbyt dużym nasłonecznieniem. Dzięki ich zamontowaniu można nie tylko zapewnić większą prywatność, ale również znacząco zmniejszyć wydatki na energię elektryczną zużywaną przez systemy klimatyzacyjne.

Co istotne, żaluzje fasadowe można stosować zarówno w nowych, jak i już istniejących budynkach, a nowoczesne rozwiązania typu smart home pozwalają na sterowanie nimi za pomocą tabletu lub smartfona.

ZOBACZ WIĘCEJ