zapraszamy do kontaktu

Mapa dojazdu, dane teleadresowe oraz dostępny formularz zapytań ułatwi Państwu sprawny kontakt z naszą firmą. Zapraszamy do współpracy!

"

Grupa Vicplast

Andrzej Jasiński

Wieloletnia działalność i zdobyte doświadczenie w dystrybucji stolarki okiennej, transporcie i montażu na terenie Europy zdeterminowało utworzenie Grupy Vicplast. Znamy potrzeby rynku i wciąż podążamy za nowymi trendami, wszystko po to by dostarczyć klientom produkt najwyższej jakości. Załoga na co dzień dba aby był to produkt szyty na miarę potrzeb a jego montaż odbywał się sprawnie z zachowaniem najwyższej estetyki.

Dziś sami jesteśmy producentem okien i drzwi z aluminium oraz listew maskujących i profili budowlanych z PCV.  Wdrażamy jedynie sprawdzone i niezawodne systemy. Hale produkcyjne wyposażamy w nowoczesne linie produkcyjne, obrabiarki CNC, wytłaczarki i wciąż poszerzamy park maszynowy o nowe rozwiązania.

Posiadamy obszerną ofertę handlową z racji bezpośredniego przedstawicielstwa dla największych producentów stolarki okiennej i drzwiowej z drewna i PCV w Europie.
Dysponujemy własną flotą transportową o Europejskim zasięgu i oferujemy krótkie czasy realizacji zleceń, bez ograniczeń ilościowych.

Zapraszamy do współpracy!

Lokalizacja firmy

ul. Piaskowa 4, 16-400 Suwałki

Telefon

+48 87 566 05 25

Email

vicplastsk@vicplast.eu

Oddzwonimy lub odpowiemy mailowo