zmień na angielską wersję językową
EN
zmień na niemiecką wersję językową
DE

Chcesz otrzymywać informacje o produkcie?


Informuj mnie newsletterem!

Okna PVC IGLO 5

pvc iglo_5Nowoczesne okna PCV nadają się do wykorzystania praktycznie w każdym typie budynków. Można je bez trudu zastosować zarówno w obiektach zabytkowych, jak i w domach jednorodzinnych, awangardowych biurowcach czy wielkomiejskich blokach. Profile stylizowane oraz listwy ozdobne dają możliwość uzyskania całkowitej spójności stylistycznej okien z fasadą budynku oraz jego wnętrzem.

Profil 5 komorowy

Profile 5-komorowe okna DRUTEX to profile, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższą estetyką wykonania. Mocna konstrukcja profili o szerokości 70 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Natomiast 5-komorowa budowa zapewnia wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną.

Szczególnie istotną zaletą okien firmy DRUTEX jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co znacząco zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczenia więcej światła.

Przekrój izotermiczny profilu

Wielokomorowa budowa profilu pozwala na uzyskanie wysokich parametrów izolacyjności termicznej, redukuje to w znacznym stopniu straty energii cieplnej, a co za tym idzie również koszty ogrzewania.

Swoboda wyboru

Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach to gwarancja ponadczasowej elegancji. Dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien powstała natomiast seria round-line, wyróżniająca się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami. Dzięki zaokrąglonym konturom okna posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz. Różnego typu listwy przyszybowe pozwalają na dodatkową stylizację okna i dopasowanie do charakteru wnętrza. Okna DRUTEX są uniwersalne w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak i w przypadku renowacji.

Zalety okien z PCV

Okna DRUTEX wyróżnia wysoka termoizolacyjność, dzięki czemu straty energii niezbędnej do ogrzania pomieszczenia są znikome. Natomiast zastosowanie systemów recyklingu profili PCV w procesie produkcji bezpośrednio wpływa na ochronę zasobów naturalnych Ziemi.

pvc iglo_5Klasyczny kształt zlicowanego profilu 5-komorowego, wysoka izolacyjność termiczna, ochrona przed hałasem oraz sprawdzone rozwiązania technologiczne to gwarancja wysokiej jakości okien DRUTEX.

pvc iglo_5

    Zalety okien PVC:
  • ochrona przed hałasem
  • minimalizacja kosztów ogrzewania
  • poczucie bezpieczeństwa
  • piękna stylistyka, nowoczesny i harmonijny wygląd
  • doskonała wentylacja pomieszczeń
2017 © VICPLAST ul. Piaskowa 4, 16-400 Suwałki
TAGI: okna, drzwi, dodatki do okien i drzwi, pianki montażowe,
listwy okienne, szprosy, rolety, plisy, akcesoria do montażu okien i drzwi
Oferta    Pliki do pobrania    Kontakt    Mapa strony